מפגשים אישיים

נתחיל בלהקשיב למה שמטריד אותך, למה שמבקש תשומת לב. נברר איזה מין תשומת לב תהיה הכי טובה. תוך כדי השיחה נבין אם הבקשה היא להעמיק את ההקשבה יותר במילים או יותר במגע. אולי נחשוב לשלב דיקור בהמשך.

ניקח זמן לבדוק שנוח לך. שנוח בגוף, עד כמה שניתן, ושמרגיש בטוח לשתף במידה המתאימה.
בדרך כלל נקדיש כמה רגעים להנחיה עדינה שלי שתזמין אותך להפנות את תשומת הלב לגוף ולהרחיב את הנוכחות בתוכו. רוצה לנסות את זה ממש עכשיו, תוך כדי קריאה, ולשים לב איך זה מרגיש?

רעות בר גיל מפגשים אישיים

אפשר לתת לך רגע להתמקם בנוחות ואז לבדוק איך מרגיש הגוף השלם, התנוחה שהוא בחר להיות בה עכשיו, המימדים הפיזיים שלו (האורך מהקודקוד עד לכפות הרגליים, הרוחב מצד לצד, העומק מהחזית אחורה, הנפח, המשקל). איך הסביבה החיצונית נחווית עכשיו בפנים? הצלילים השונים, הטמפרטורה, הריחות, המראות, האוירה של המרחב שנמצאים בו.

בעדינות נזמין את תשומת הלב עוד פנימה, להיות עם הנשימה. לא צריך לעשות שום דבר כדי להשפיע עליה באופן אקטיבי, רק לארח לה לחברה ולהתעניין מה שלום הנשימה עכשיו. איך היא יוצאת ונכנסת. איזה דרך היא עוברת. האם הדרך פתוחה ופנויה או שיש משהו שמפריע לה? איזה קצב יש לנשימה עכשיו? לאן היא מגיעה? איך היא מורגשת במקומות שהיא מגיעה אליהם? אולי יש מקומות שהנשימה עדיין לא מגיעה אליהם? איך הם מרגישים?

אולי אפשר להביא תשומת לב לכל מה שנוגע עכשיו בתמיכה. לבדוק בסקרנות מה יכול לנוח ולהיתמך, למסור את המשקל שלו. ואיזה מקומות צריכים להיות מוחזקים כרגע, דרוכים או מכווצים. שוב, אין צורך לשנות את זה. רק להיות עם איך שזה עכשיו.

כשתשומת הלב ככה מתאספת לאט פנימה אולי אפשר לעשות מעין טיול או סריקה של הנוף הפנימי, ולשאול בפנים – מה שלומי עכשיו? מה מורגש בתוכי? מה מבקש תשומת לב?

מהמקום הזה במפגש נבדוק יחד עם מה כדאי להתחיל. ניתן לגוף להוביל אותנו, ונסמוך עליו שהוא יודע. ואם קשה לסמוך על הגוף, זה ממש מובן ונקשיב לקושי הזה. מכאן באמת כל מפגש הוא ייחודי ומתהווה בהתאם למה שחי בפנים באותו הזמן, והאופן שבו הוא זקוק שנהיה איתו. יכול להיות שנמשיך להעמיק את הקשר עם מה שקורה בפנים דרך שיחה התמקדותית. יכול להיות שנגלה שמה שבפנים זקוק דווקא יותר להקשבה במגע. לפעמים דיקור של כמה מחטים עושה את החיבור הכי מדויק.

בדרך כלל התהליך יתפרש על פני כמה מפגשים. אולי היית רוצה לדעת כמה, אבל באמת שאי אפשר לדעת מראש, יש תהליכים שהקצב שלהם מבקש ליווי של תקופה ארוכה ואחרים זקוקים לפחות זמן. לפעמים מתאפשר להגיע רק למפגש אחד – בדרך כלל אם יש משהו מאוד דחוף, או אם קיבלת מפגש מתנה 🙂 – וגם זה משמעותי ופותח מרחב נשימה.
המפגשים מתקיימים בקליניקה המקסימה שלי בצור הדסה.

מפגש נוגע של שעה – 300 שח
מפגש נוגע של שעה וחצי (מומלץ למפגש ראשון, ולפעמים כשמרגישים שפשוט זקוקים ליותר זמן להתרווח בו) – 420 שח

אולי משהו כאן נגע בך. יש לך שאלה? התייעצות? רוצה לשמוע עוד? לתאם פגישה?
הכי אשמח שנהיה בקשר ונכיר יותר, אפשר לכתוב לי או פשוט להתקשר

מעניין אותך לדעת יותר על כל אחת מהגישות? אפשר לקרוא עוד כאן:

אולי משהו כאן נגע בך.

יש לך שאלה? התייעצות? רוצה לשמוע עוד? לתאם פגישה?

הכי אשמח שנהיה בקשר ונכיר יותר, אפשר לכתוב לי ואצור קשר בהקדם.