סדנת מגע ביתי איכותי

תמיד טוב להכניס הביתה מגע איכותי – מגע נוכח וקשוב, מגע משמעותי שמייצר ביטחון וחיבור, שמזין ומרגיע.

אבל מאז שהקורונה פרצה לחיינו – זה כמעט צו השעה. כבר ניכר שההזדמנויות היומיומית שלנו לגעת ולהינגע הולכות ומצטמצמות, והחסך במגע משפיע עלינו בהרבה רבדים בהיותנו יצורים אנושיים שהמגע הוא צורך בסיסי וקיומי עבורם. בזמנים כאלו כשמגע הופך פחות ופחות מובן מאליו, הלוואי שכל מגע שכן מתקיים יהיה משובח ואיכותי.

מה זה מגע ביתי איכותי?

תארו לעצמכם שאתם מניחים יד על מישהו קרוב. אולי על ילד או ילדה או בני הזוג שלכם. אתם לוקחים זמן להרגיש חיבור לעצמכם, להרגיש את התמיכה של האדמה בכם, להיות נוכחים במלואכם. היד שלכם נפקחת והופכת להיות מעין אוזן קשבת, היא שלוחה של הלב הנפתח שלכם. היד שלכם מרגישה את הנשימה שתחתיה, ואת כל מרקם החיים הפלאי שרוחש שם. מי שננגע ככה מרגיש נראה ומוקשב. הוא יכול לנוח. הכוחות הפנימיים שלו יכולים להתעורר ולנוע.

מה לומדים בסדנה?

בעזרת כלים ורעיונות מעולם השיאצו וההקשבה ההתמקדותית נלמד בסדנה איך למלא את המגע שלנו בנוכחות סקרנית שמאפשרת תחושת ביטחון וחיבור לעצמנו ולאחר. נפתח כל מפגש בחימום תנועתי רך ועדין מעולם הצ'י קונג, ונמשיך בעבודה בזוגות ללמוד לגעת מתוך נוחות וקשר עם הגוף והמרכז שלנו כדי להיות בפתיחות ולהעניק מגע שמרגיש שאנחנו ממש ביחד.

על הדרך נלמד גם כמה נקודות השפעה חשובות להרגיע סטרס ולחזק את מערכת החיסון.

בכל מפגש נזכה לחוות על עצמנו איך זה מרגיש לקבל מגע כזה, ולהעניק אותו, ואז נוכל גם לקחת אותו איתנו הביתה, לאהובים שלנו.

סדנה של 3 מפגשים בני 4 שעות, בקבוצה קטנה במרחב מקסים בצור הדסה. 500 שח

אם זה מעניין אותך כדאי לשלוח לי הודעה כדי שאוכל לעדכן על תאריכי הסדנה הקרובה

...הבאת איתך סבלנות רצינות ומקצועיות. עם חיוך הקשבה ועדינות. תודה על הפניות הנוכחות והרוגע האינסופיים, על השלווה והשקט הקורנים ממך תמיד.

…לימדת בצורה יוצאת מן הכלל והפנמת בתוכינו את הכלל, שמתחת לכל נקודה זורם דם ואדם עם רגש, גוף ונשמה. למדנו כמה אמפתיה והכלה יכולים להיות בבני אדם. יכולת הסברה המאפשרת הפנמה זה לא ברור מאליו… תודה על ידע והעמקה והמון למידה, ושלא לדבר על אישיות נפלאה. על ביטחון שנסכת בכל אחת לא סתם כמורה, באמת, באמת ברצון ואהבה. מודות מעריכות ומוקירות

כל שיעור איתך הרגשתי את ההעמקה שלך בתוך החוויה. תודה על הכל! על הליווי והלימוד, על המקצועיות, על החיוך ועל השקט. אוהבת מאוד

למורה רעות האהובה
…אנו שולחות את תודתנו העמוקה והכנה, כי לא כל יום זוכים למורה שהיא מתנה. זורמת, יצירתית, מחייכת וקשובה, שולחת לכל השבוע צ'י של חום ואהבה. מלאת תשומת לב לכל מה שקורה סביבה ומקרינה לכל עבר הרבה רוגע ושלווה.

את תמיד חיכית לנו בסבלנות, במאור פנים ועדינות. עם אוזן שומעת וכתף תומכת… תמשיכי ללוות עם כזו מסירות
אוהבות

אולי משהו כאן נגע בך.

יש לך שאלה? התייעצות? רוצה לשמוע עוד? לתאם פגישה?

הכי אשמח שנהיה בקשר ונכיר יותר, אפשר לכתוב לי ואצור קשר בהקדם.