מפגשים נוגעים

אם הגעת לכאן כנראה שמסקרן אותך להקשיב למה שהגוף מבקש לספר לך. להקשיב לכל מה שחי בתוכך, לגעת בו. לשמוע מה למשל יש לשכמות התפוסות לספר על העומס הגדול שיש עליך ולמה הן זקוקות כדי לנוח. או מה כאבי הבטן יודעים על מה שקשה לך לעכל ואיך יהיה הכי טוב שנהיה עם זה.
כל גוף והסיפור שלו, כל גוף והדרך שלו לספר.
מפגש נוגע הוא בדיוק המצע שמאפשר הקשבה כזו, ואת כל התנועה וההתרווחות שמגיעות איתה.
זהו מפגש עדין שבו הלב ננגע פנימה.

השאיפה שלי בכל מפגש נוגע היא קודם כל לרקום קשר אנושי שיוצר ביטחון ושקט. ליצור חיבור כזה שממנו יכול לצמוח חיבור שלך לעצמך, חיבור שסומך על כל מה שעולה מבפנים, ועל הקצב שלך. שמסכים להיות בדיוק איך שאנחנו, ומסכים גם לשינוי.

יש כמה אפשרויות למפגשים נוגעים:

מפגש אישי בקליניקה

ליווי תהליך פנימי שנוגע בגוף ובנפש. כל מפגש יכול להיות מורכב מתמהיל של שיאצו, התמקדות ודיקור. הכל אפשרי. לפעמים המפגש נוגע רק במילים, בשיחה התמקדותית. לפעמים השיחה ההתמקדותית שזורה במגע של השיאצו. לפעמים זה כמעט רק מגע שקט בלי הרבה מילים. לפעמים מה שהכי נכון זה להוסיף מחט שתדייק ותכוון את התנועה הפנימית של הצ'י. בכל מפגש נבדוק ביחד מה הכי טוב בשבילך.

מפגש בתנועה בקבוצה אינטימית

תרגול צ'י קונג התמקדותי מאפשר להיפגש עם עצמנו דרך סדרות של תנועות רכות ועדינות. לתקשר עם הגוף בשפה שלו, שפת התנועה והתחושות. דרך הנחיה שמחברת אותנו פנימה, מרחיבה את הנוכחות ומזמינה טיפוח של חיוניות ובריאות. גם במפגשים בשיעורי הצ'י קונג חשוב לי הקשר האישי עם התלמידים, לשים לב איפה כל אחד נמצא. עם מה הוא מגיע, למה הוא זקוק. להתבונן, לראות אותם בסקרנות, בלב פתוח.

מפגש בסדנת מגע ביתי איכותי

כשרוצים להכניס את האיכות הקשובה והסקרנית הזו למגע עם הקרובים שלנו, נפגשים בסדנה נוגעת. בסדנה חוויתית נלמד להעניק ונקבל תחושה של מגע כזה - נוכח, קשוב וסקרן. נרגיש איך המגע הזה נעים ומרכך את הגוף, ואיך הוא נוסך ביטחון ומרגיע את הנפש. נשים לב איך מפגש נוגע כזה מעיר ומניע את הצ'י ומרחיב את ה- wellbeing של מי שמקבל וגם של מי שמעניק אותו.

אולי משהו כאן נגע בך.

יש לך שאלה? התייעצות? רוצה לשמוע עוד? לתאם פגישה?

הכי אשמח שנהיה בקשר ונכיר יותר, אפשר לכתוב לי ואצור קשר בהקדם.